Home Home
Sterrenlaan 5, 5503 BG Veldhoven // T 040-253 34 43

Locaties


// Op Dreef
Pastoor Jansenplein 15
5504 BS Veldhoven
040-2532834

opdreef@veldvest.nl
www.bsopdreef.nl
Zeelsterhof.jpg
// Zeelsterhof
Blaarthemseweg 24
5502 JV Veldhoven
040-2532382

zeelsterhof@veldvest.nl
www.zeelsterhof.nl

// Prins Willem Alexanderschool, afdeling VSO
Knegselseweg 8
5504 NC Veldhoven
040-2534300

pwa@veldvest.nl
www.pwaveldhoven.nl
Brembocht.jpg
// De Brembocht
De Messenmaker 10
5506 CG Veldhoven
040-2536489

brembocht@veldvest.nl
www.brembocht.nl
Brede School Casimir.jpg
// aan 't Heike
Heike 19
5508 PA Veldhoven
040-2532774

casimir@veldvest.nl
www.bscasimirschool.nl
Brede School De Berckacker.jpg
// Brede School De Berckacker
Norenberg 23
5508 DJ Veldhoven
040-2540270

berckacker@veldvest.nl
www.berckacker.nl
De Meerhoef.jpg
// De Meerhoef
Raadhuisstraat 1
5503 CS Veldhoven
040-2534003

meerhoef@veldvest.nl
www.meerhoef.nl
Veldhoven Midden - Basisschool Eigen Wijs.jpg
// Veldhoven Midden - Basisschool Eigen Wijs
Sterrenlaan 5
5503 BG Veldhoven
040-2534527

admin.velhovenmidden@veldvest.nl
www.veldhovenmidden.nl
Veldhoven Midden - Basisschool Eigen Wijs Nijlandlaan.jpg
// Veldhoven Midden - SBO De Verrekijker
Sterrenlaan 5
5503 BG Veldhoven
040-2534527

admin.veldhovenmidden@veldvest.nl
www.veldhovenmidden.nl
PC De Rank.jpg
// PC De Rank
Eikebeek 2
5501 CN Veldhoven
040-2533916

rank@veldvest.nl
www.rank.dse.nl
Brede School De Heiacker.jpg
// Brede School De Heiacker
Weldsehei 2
5508 WR Veldhoven
040-2535729

heiacker@veldvest.nl
www.heiacker.nl
Brede School Sint Jan Baptist.jpg
// Brede School Sint Jan Baptist
Oude kerkstraat 27
5507 LA Veldhoven
040-2051303

SintJanBaptist@veldvest.nl
www.sintjanbaptist.nl
roek3.JPG
// OBS Dick Bruna, Locatie Roek
Roek 19
5508 KE Veldhoven
040-2544129

info@obsdickbruna.nl
www.obsdickbruna.nl

// OBS Dick Bruna, locatie Smelen (MFA)
Smelen 38C
5508 SM Veldhoven
040-2544129

info@obsdickbruna.nl
www.obsdickbruna.nl

// Prins Willem Alexanderschool, afdeling SO
Smelen 38
5508 SM Veldhoven
040-8200772